Huis > Nieuws > Bedrijf Nieuws > Gefeliciteerd ChinaCNCzone Lid Helen Won de Award of Excellence in buitenlandse handel Contest!
Nieuws
Bedrijf Nieuws
Technische Artikelen
Neem contact op
Als toonaangevende Chinese CNC-routerfabriek leveren we altijd hoogwaardige mini-CNC-routers zoals CNC 6040, CNC 3040, CNC 6090 en DIY 5-assige CNC-router HY-...
Contact nu
Why Select Us
Tentoonstellingen
Garantie
Videos
Certificeringen
Factorty & Team

Gefeliciteerd ChinaCNCzone Lid Helen Won de Award of Excellence in buitenlandse handel Contest!

Gefeliciteerd ChinaCNCzone Lid Helen Won de Award of Excellence in buitenlandse handel Contest!

ChinaCNCzone 2016-01-14 15:27:56
Alibaba Team succes Houd de Buitenlandse Handel Wedstrijd, die slechts een keer per jaar gehouden. Het belangrijkste doel is het maken van China exporteurs komen samen om hun kracht te delen en te verbeteren van hun tekortkomingen. En elk jaar zijn er duizenden deelnemers aanmelden voor de wedstrijd, maar slechts 7 mensen kunnen de halve finales in te voeren uit elk district, en slechts één persoon kan de finale in te voeren Provincie.

Helen

ChinaCNCzone nam positief deel aan deze wedstrijd elk jaar sinds 2013. En dit is de eerste Tijd Onze teamlid Helen won de Award of Excellence op het onderwerp: hoe om onze overzeese klanten zich comfortabel voelen bij hun bezoek aan onze fabriek? Als een toonaangevende fabrikant voor mini CNC Router, we altijd welkom onze klanten om onze fabriek te bezoeken en te leren kennen meer over ons, en voor zover nu, we reeds ontvangen duizenden overzeese gasten. Dus we hebben een rijke ervaring op dit gebied, en dit echt onder de indruk van andere bedrijven die hebben deelgenomen aan deze activiteit.
We zijn een team stel nooit klant aan de dure kopen CNC graveermachine, Maar het team stel alleen geschikt degenen die voldoen aan klanten nodig hebben.

En Ook, ChinaCNCzone altijd een bedrijf koestert elke kans op het verbeteren van vaardigheden teamleden zoals klantenservice, technische kennis, vaardigheden en export, enzovoort.

Ons Bedrijf CEO Jack altijd onze teamleden aanmoedigen om uit te gaan om te leren en te delen. Alleen bij bevestigen belang van individuele ontwikkeling van onze teamleden, onze bedrijf kan continue verbetering te krijgen. Dat is waarom we waren er allemaal als supporters voor de wedstrijd.

Om de meest professioneel China CNC Router fabriek die leveren hete modellen zoals  CNC 6040,CNC 3040 en HY-3040 en CO2 laser graveermachine leverancier, We moeten om uit te gaan om te leren en te delen. Leren wat we nodig hebben om verbeteren en delen wat we al goed deden. Dan kunnen we beter te worden en beter voor zowel ons team lid en ons bedrijf.

Proficiat voor Ons team Lid Won de Award of Excellence in buitenlandse handel Contest


6.23 4