Thuis > Nieuws > Bedrijf Nieuws > 2015 Annual Meeting van ChinaC.....
Bladeren door rubrieken
Mini CNC Onderdelen(7)
Fiber Laser Machine merken(8)
Acryl CNC Machine(1)
Aluminium CNC Machine(2)
Metal CNC Machine(5)
5 Axis CNC(9)
4 Axis CNC(8)
3 Axis CNC(7)
CNC 6090(7)
HY 3040(5)
CNC 6040(6)
CNC 3040(7)
CNC PCB Router(2)
CO2 Laser Machine van de Gravure(11)
Contacteer ons
Als een toonaangevende China CNC Router fabriek, Leveren wij altijd hoog qualtiy mini CNC routers dergelijk CNC 6040, CNC 3040, CNC 6090, en DIY 5-ass...Neemt u contact op
Garantie
Garantie
Tentoonstellingen
Tentoonstellingen
Why Select Us
Why Select Us
Video
Video
Fabrieksteam &
Certificaten

Nieuws

2015 Annual Meeting van ChinaCNCzone succes gehouden

  • Auteur:ChinaCNCzone
  • Release op:2016-01-20
Op 16 januari 2016, werd ChinaCNCzone jaarvergadering van 2015 met succes gehouden. Al onze medewerkers van kantoor, magazijn en de fabriek nam deel aan en had een geweldige tijd samen.


ChinaCNCzone is een dochteronderneming van Scotle Technology Group Limited, haar belangrijkste producten zijn mini CNC router CNC 6040, CNC 3040, CNC 6090 en mini-5-assige CNC-freesmachine HY-3040En leveren wij ook hot model CO2 laser graveermachine zoals de SL-320 SL-460. Alle producten kreeg CE goedgekeurd en velen hebben overzeese magazijn steun.

Eigenlijk, elk jaar, houden we het bedrijf de jaarlijkse vergadering een samenvatting van het voorgaande jaar te geven, om een ​​nieuw plan voor te stellen in het komende jaar, en wat meer is, onze dank te geven voor al onze medewerkers en supporters.
Jack

Photographer Team

Tijdens de jaarlijkse vergadering, ons team presenteerde een kleurrijke show in verschillende soorten, sommige comedy sketches, sommige nummers, en sommige dans en ook geweldig live-drama, al die echt brengen ons lachen en lachen, we weten allemaal, elke acteur uit ons team beoefend zozeer voor de jaarvergadering.
Russia Dance

Russia DancersOok op dit bijzondere moment, uit uitstekend personeel van 2015 Helen, Chris, de heer Huang en de heer Lange werd zeer geprezen, tour uitstekend personeel werd geprezen, bedankt voor hen, want hun teamgeest, toewijding, positieve houding, verantwoordelijkheid ...

Om te bedanken voor al onze leden te geven, hadden we een opgewonden loterij tekening tijd! De meeste van lid kregen hun verrast verloting.

2015 jaarlijkse bijeenkomst was een groot succes. Ieder van ons waren erg blij. En we wilden een geweldig jaar in 2016. In 2016, onze belangrijkste onderwerpen zijn doorbraak, verantwoordelijkheid, en delen en blijven win-win situatie te creëren. Laten we samen bouwen aan dit !! Dank u voor uw altijd steun, zullen we het houden op gaan ons best te bieden CNC graveermachine, Dank u voor ons te selecteren!


B2C team

Toast

Vorig: ChinaCNCzone Team Building-The Tug of War
Volgende: Hoe ChinaCNCzone Win de Model Enterprise Award in CNC Machine van de Gravure Field?