Huis > Nieuws > Bedrijf Nieuws > ChinaCNCzone, uw beste Mini Hobby bureaublad CNC Router Machine leverancier, fabriek en fabrikant
Nieuws
Bedrijf Nieuws
Technische Artikelen
Neem contact op
Als toonaangevende Chinese CNC-routerfabriek leveren we altijd hoogwaardige mini-CNC-routers zoals CNC 6040, CNC 3040, CNC 6090 en DIY 5-assige CNC-router HY-...
Contact nu
Why Select Us
Tentoonstellingen
Garantie
Videos
Certificeringen
Factorty & Team

ChinaCNCzone, uw beste Mini Hobby bureaublad CNC Router Machine leverancier, fabriek en fabrikant

ChinaCNCzone, uw beste Mini Hobby bureaublad CNC Router Machine leverancier, fabriek en fabrikant

ChinaCNCzone 2017-10-17 11:29:01
Als een toonaangevende mijne CNC machine, hobby CNC router leverancier, ChinaCNCzone al op dit gebied voor tien jaar, en in die jaren kregen we veel ondersteunt van onze klanten en gebruikers, en aan hen te danken, en het zijn zij die ons de betrouwbaarste leverancier gerangschikt in mini CNC router, CO2 laser gravure machine en Fiber laser markering machine leverancier.

 

Behalve het verstrekken van multi toegang technische ondersteuning zoals persoon aan persoon, hebben we ook Youtube video ondersteuning. Behalve het verschepen van China, en wij ook hebben overzeese magazijn. Behalve bieden hoogwaardige mini CNC producten zoals CNC 6040, CNC 3040 en CNC 6090, we zijn ook professionele voor het verstrekken van oplossingen. Vergeleken met sommige handelsbedrijven zoals op E-bay, Amazon of Ali express, kopers wanneer nodig technische ondersteuning, de leveranciers zijn verdwenen! Dit is niet omdat ze niet helpen, willen gewoon omdat ze niet kunnen doen steunen, vanwege het gebrek aan genoeg kennis voor het product zelf. Maar in ChinaCNCzone team, elke verkoop zijn professioneel, ze kunnen snel help voor het oplossen van elke vraag die onze gebruikers ontmoeten, want we een sterke technische team achter hen hebben.
ChinaCNCzone team altijd een team hier voor onze klanten en gebruikers.

Elke klant wordt gewaardeerd voor ons, en verdienen onze beste service. 
ChinaCNCzone bedrijf ook speciaal andere genoemde beloont voor de leden van ons team, zoals "De snelste verbetering Award", "The Best oude Clients onderhoud Award", "The Best Customer Service Award", "De beste technologie doorbreken Award", "The Best verkoop Award ","De aanmoediging Award"en zo op.
Ons team en bedrijf opgroeien samen deze jaren.

Dit seizoen, het is Alice die winnen "De beste verkoop service Award" en kreeg ze de prijs (vakantie en geld) dienovereenkomstig, bracht ze de tijd en geld op een familie reis in de zuidwestelijke provincie Yunnan, in het zuiden van China, en is het zeer zinvol. En we zijn heel blij dat de tijd genieten van foto's met u te delen als hieronder:

Yunnan China

aLICE ChinaCNCzone