Huis > Nieuws > Bedrijf Nieuws > ChinaCNCzone Team terug aan het werk na China Spring Festival
Nieuws
Bedrijf Nieuws
Technische Artikelen
Neem contact op
Als toonaangevende Chinese CNC-routerfabriek leveren we altijd hoogwaardige mini-CNC-routers zoals CNC 6040, CNC 3040, CNC 6090 en DIY 5-assige CNC-router HY-...
Contact nu
Why Select Us
Tentoonstellingen
Garantie
Videos
Certificeringen
Factorty & Team

ChinaCNCzone Team terug aan het werk na China Spring Festival

ChinaCNCzone Team terug aan het werk na China Spring Festival

ChinaCNCzone 2018-03-03 11:22:43
Hallo, lieve vrienden van over de hele wereld: bedankt voor het wachten van je patiënten. Na een prachtige China Spring Festival-vakantie, was het ChinaCNCzone-team alweer aan het werk.

Gisteren kreeg het ChinaCNCzone-serviceteam een ​​eenvoudig samenzijn als een gelukkig begin voor China. Traditioneel nieuwjaar: om speciaal voedsel te eten dat was meegebracht van ons teamlid uit de schrijnende regio, was dit een zeer indrukwekkende ervaring voor ons team. In het nieuwe jaar zullen we onze beste service voor u blijven leveren.Van vandaag, onze mini-CNC-machine zoals CNC 6040, CNC 3040, CNC 6090 en mini 5-assige CNC kan worden besteld via onze AliExpress online shop of onze professionele verkoper. Zoals onze kennisgeving in januari, nu is het het begin van het nieuwe jaar in China, alle fabrieken net terug aan het werk, sommige modellen zoals mini 5-assige CNC HY 3040, HY 6040 levert iets langzamer dan normaal, maar de zaken zullen snel normaal zijn.
China CNC Manufacturer
ChinaCNCzone, om je beste mini-CNC-router te zijn, hobby CNC-router leverancier.