Huis > Nieuws > Bedrijf Nieuws > ChinaCNCzone Laatste team Werk Building
Nieuws
Bedrijf Nieuws
Technische Artikelen
Neem contact op
Als toonaangevende Chinese CNC-routerfabriek leveren we altijd hoogwaardige mini-CNC-routers zoals CNC 6040, CNC 3040, CNC 6090 en DIY 5-assige CNC-router HY-...
Contact nu
Why Select Us
Tentoonstellingen
Garantie
Videos
Certificeringen
Factorty & Team

ChinaCNCzone Laatste team Werk Building

ChinaCNCzone Laatste team Werk Building

ChinaCNCzone 2016-01-08 17:56:32
Moeilijkheid kan gebeuren in elke hoek van het leven. Wat we moeten doen is eerlijk zijn en overwinnen.
Dit is ook enterprise motto van Chinacnczone. Het moedigen al onze leden om goede producten en service te bieden aan alle klanten.

ChinaCNCzone niet alleen richten op Mini CNC router Zoals CNC 6040, CNC 3040, CNC 6090 fabrikant en CO2 laser graveermachine aanbod, maar ook gericht op teambuilding ontwikkeling. We moedigen medewerkers om mee te doen aan diverse activiteiten.

In verschillende activiteiten, we delen, genieten we, we laten vallen tranen, maar we leren om op te groeien. Omdat de ontwikkeling personeel is de basis van de ontwikkeling onderneming. Wanneer men groeit in de psychologie, zal zijn / haar gedachten veranderen weerspiegelen in zijn / haar gedrag. En we beter kunnen doen om onze klanten te bedienen vanuit de hele wereld en weten beter hoe de omgang met onszelf, ons werk en ons team lid.

Van 2015/05/16 tot 2015/05/18, ons bedrijf personeel nam deel aan Alibaba stralend vooruitzicht, die zich richten op Dream Team Werk, nooit opgeven, Doorbraak, dankbaar, kracht van positief, uitvoeringscapaciteit, en efficiëntie. Alle bovenstaande onderwerpen zijn een must voor een krachtig team, dat ons bedrijf altijd gepleit zijn.